Predpredaj miesteniek na Inter v Z+Z a na

predpredaj.sk

Doma so Interom v stredu 26.4. o 18:00

24.4.2017 Miestenky   na   štvrtý   semfinálový   zápas   si   môžete   zakúpiť   v   predajni   Z+Z   na   starom   sídlisku alebo online na predpredaj.sk .

V Z+Z aj predaj tričiek

Predaj   miesteniek   do   sektoru   E   (pod   drevenou   tribúnou)   prebieha   v   predajni   Z+Z   na starom sídlisku. V ponuke sú aj tričká PLAY-OFF 2017.

Na predpredaj.sk súťaž o dve vstuenky na Harlem

Globetrotters

Jeden   z   fanúšikov,   ktorý   si   zakúpi   miestenku   na   zápas   cez   predpredaj.sk ,   získa   rovnako ako    počas    prvého    domáceho    semifinálového    stretnutia,    dve    vstupenky    na    HARLEM GLOBETROTTERS,    ktorých    budete    môcť    vidieť    v    Niké    aréne    7.6.2017    o    19:00.    Meno výhercu sa dozviete v počas zápasu. V ponuke sú miestenky do sektorov A, B, C, D a F. Miestenky na stretnutia BC Prievidza - BK Inter Bratislava TU! Miestenky na Harlem Globetrotters TU!

Vstupenky pred zápasom

Klasické   vstupenky   za   5€   si   budete   môcť   zakúpiť   v   pokladni   pred   zápasom.   Pre   študentov do   19   rokov,   dôchodcov   nad   60   a   držiteľov   preukazu   ZŤP   platí   cena   3€.   Deti   do   3   rokov majú vstup zdarma.
BC PRIEVIDZA Niké Aréna Olympionikov 2 971 01 Prievidza bcprievidza@pdbasket.com
BASKETBALL CLUB PRIEVIDZA - OFICIÁLNA STRÁNKA Ďalšie novinky Ďalšie novinky

Predpredaj miesteniek na Inter v

Z+Z a na predpredaj.sk

Doma so Interom v stredu 26.4. o 18:00

24.4.2017 Miestenky    na    štvrtý    semfinálový    zápas    si    môžete zakúpiť    v    predajni    Z+Z    na    starom    sídlisku    alebo online na predpredaj.sk .

V Z+Z aj predaj tričiek

Predaj    miesteniek    do    sektoru    E    (pod    drevenou tribúnou)     prebieha     v     predajni     Z+Z     na     starom sídlisku. V ponuke sú aj tričká PLAY-OFF 2017.

Na predpredaj.sk súťaž o dve vstuenky na

Harlem Globetrotters

Jeden    z    fanúšikov,    ktorý    si    zakúpi    miestenku    na zápas    cez    predpredaj.sk ,    získa    rovnako    ako    počas prvého    domáceho    semifinálového    stretnutia,    dve vstupenky    na    HARLEM    GLOBETROTTERS,    ktorých budete   môcť   vidieť   v   Niké   aréne   7.6.2017   o   19:00. Meno   výhercu   sa   dozviete   v   počas   zápasu.   V   ponuke sú miestenky do sektorov A, B, C, D a F. Miestenky na stretnutia BC Prievidza - BK Inter Bratislava TU! Miestenky na Harlem Globetrotters TU!

Vstupenky pred zápasom

Klasické   vstupenky   za   5€   si   budete   môcť   zakúpiť   v pokladni   pred   zápasom.   Pre   študentov   do   19   rokov, dôchodcov    nad    60    a    držiteľov    preukazu    ZŤP    platí cena 3€. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma.
BASKETBALL CLUB PRIEVIDZA - OFICIÁLNA STRÁNKA
BC PRIEVIDZA Niké Aréna Olympionikov 2 971 01 Prievidza bcprievidza@pdbasket.com
Ďalšie novinky Ďalšie novinky